Akbank 90 TL Senelik Aidat!

Hakan U. |

Akbank'ın ısrarla kapatmayıp 2 senedir kullanmadığım Axess kredi kartımı geçenlerde bir alışverişimde kullandıktan sonra 90 TL üyelik aidatı kestiler. İadesi ile ilgili telefonla aradıktan 2-3 gün sonra iade edemeyecekleri ile ilgili mail yolladılar.

Konuyla ilgili Bankalar birliğine şikayet etmeme rağmen olumlu bir cevap alamamış bulunmaktayım. 90 TL bir kredi kartı için uçuk bir rakam. Ayrıca Akbank gibi bir bankanın da böyle fırsatları kollayıp hemen aidat yüklemesi de ayrı bir ayıp...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan U.
  02 Mayıs
  10:55

  Aradan 2 sene geçti aynı problemler hala devam ediyor!

 • Hakan U.
  07 Temmuz
  09:30

  Mesajlarında en kısa sürede dönüş yapacağız demelerine rağmen hala bir dönüş yok. 90 liralık bedeli geri ödeme konusunda Akbank kaç tane toplantı düzenledi acaba merak ediyorum !

 • 01 Temmuz
  16:49

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi