Akbank 90 TL Kredi Kartı Yıllık Ücreti!

Bilal T. |

Akbank kredi kartını kullanıma kapattırdığım halde yıllık ücretini iptal etmiyor. 90 TL para tahsil ediyor, kullanmadığım bankacılık hizmetleri için!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal T.
  23 Mart
  22:28

  ödeme falan yapmiyolar ama maas müşterisi idik firma anlasmadigi için bole yaptılar tabi gün gelir hesap doner 2000 kisinin calistigi firma gene anlasmaya gelirsiniz bizde olmasindiye istek yapariz kredi kartini bir daha almam uste para bile verseniz benden çıkan paradaharam zikkim olsun bunda emegi gecen herkesten ciksin

 • 10 Ağustos
  17:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 10/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Ağustos
  14:58

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi