24 Mart 2014

Akbank 90 TL Kredi Kartı Aidatının İptalini İstiyorum!

10 Yıldır Akbank'a ait kredi kartını kullanmaktayım. Çekmiş olduğum krediler, vadesiz hesaplarım, kredi kartım vs. Ayrıca emekli maaşımı da size taşımayı düşünüyordum. Hepsinde sizin bankanızı tercih ettim.

Bütün bunlara rağmen kart aidatı adı altında 90 TL gibi ki bu rakam çok yüksek, ödemem gereken tutar ekstreme yansıtılmış. Bu ücretin iptal edilmesini, aksi takdirde bankanızla olan bütün ilişkimi bitireceğimi belirtmek istiyorum.

Ben bu parayı kolay kazanmıyorum. Dolayısı ile böyle saçma birşey için para ödemek de istemiyorum. Konu ile ilgili gerekli duyarlılığı göstereceğinizi umuyorum.

Erdal 85 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön