Akbank 87 TL Üyelik Ücreti Alıyor!

Neşet E. |

Akbank Axess Kredi Kartımın son ekstresinde 87 TL Üyelik Ücreti yansıtılmıştır. Özel sektörde asgari ücretle, günlük 43 TL'yevmiye ile çalışıyorum. Yansıtılan bedel bankaya göre küçük! Bana göre çok büyük (iki günlük yevmiyeden fazla). Bu bedeli ödeyecek gücüm de bulunmuyor. Kart limitim 750 TL olmasına rağmen üyelik ücreti eklenmiş ve dönem borcu 817 TL gelmiştir. Bana lazım olsa limitten 1 TL bile fazla harcamaya kart izin vermez, doğru değil mi? Bu durum çok manidar! Esefle kınıyorum! Sonuç olarak kart ücretinin iadesini rica ediyorum. Aksi halde Akbank ile ilişiğimi kesip kartımı iptal etmek istediğimi bildirmek isterim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neşet E.
  05 Nisan
  17:20

  Verdiğiniz cevabın hiçbir geçerliliği bulunmuyor. Şikayetim hakkında hiç bir şekilde yardımcı olmadınız. Tüketici hakem heyetine başvuracağım, olmadı mahkemeye başvuracağım. Hakkımı da arayacağım. Kartımı da iptal edeceğim. Bu 87 TL'yi de (üyelik ücretiymiş!) ödemeyeceğim.

 • 05 Nisan
  14:21

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi