Akbank 80 TL Üyelik Ücreti Kesimi!

Fatih A. |

Her yıl olduğu gibi kredi kartıma yine 80,00 TL üyelik ücreti kesildi. Hesap özetini gördükten sonra müşteri hizmetlerini arayıp ücretin iptalini istedim fakat olumsuz cevap aldım. Ben başka bir bankanın kartınıda kullanıyorum, harcamam haricinde hiçbir ücret ödemiyorum. Ben Akbank'tan artık ne üyelik ücretinin ne iptalini ne de iadesini istemiyorum. Artık son bir taksitim kaldı onu da ödediğim de kartımı kapatacağım. Teşekkürler Akbank.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  17:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 04/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 04 Ağustos
  16:45

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi