Akbank 8 Senedir Kullandığım Kredi Kartımı Bloke Etti.

Musa K. |

Kartımı kullanıma kapattınız ve bunun sebebi olarak da evrak eksikliğini gösterdiniz. Senelerdir kullandığım fish kredi kartımın yerine axess platinium kartını göndermeden önce istemeniz gereken belgeyi şimdi ne hakla imzalatmaya çalışıyorsunuz. Hadi diyelim imzalamayı kabul ettik, imzalamada yaşanan gecikmeden dolayı ne gerekçeyle kartımı bloke ediyorsunuz?

Hadi bloke ettiniz neden imza işlerini yapmama rağmen 3 gündür kartımı kullanıma açmıyorsunuz? Vip müşteri hattınızı en az 5 defa aradım ama sonuç sıfır. Platinium müşterinize hizmet anlayışınız bu mudur ve bugün beni aradınız ve beklemem gerektiğini söylediniz. Ben de kredi kartımın iptalini istedim ve iptal ettiniz.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  12:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi