Akbank 75 TL Üyelik Ücreti!

Burak A. |

Ben 6 yıllık Akbank müşterisiyim. Axes kredi kartını maaş aldığım banka maaş kartımla beraber verdi. Kartımın süresi 11. ayda dolacak. Tamamen borcunu sıfırladım. Yeni kartım ailemin yanına geldiği için elime ulaşmadı. Hiç borcum olmayan karta 75 TL kart ücreti kesilmiş.

Diğer bankalardan kolayca iptal ettirdiğim kart ücretini , Akbank iptal etmiyor ve ücret 75 TL. Yarın ilk iş Tüketici Haklarına gideceğim ve şikayette bulunacağım. Sonra yeni kartımı hemen kapatıp ;bir daha Akbank'ın önünden bile geçmeyeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  18 Ağustos
  20:13

  bekliyorum bana tekrar döneceklerini söylemelerine rağmen 1 ay oldu hala dönmediler. kartıda aydatı yatırmadığım için borç gözüktüğünden kapatamıyorum. tüketici derneği sürecini bekliycem...

 • 24 Temmuz
  11:31

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi