27 Ağustos 2013

Akbank 75 TL Kart Aidatı!

Akbank'ın uzun yıllardır aktif olarak kullandığım fishcard kartına ağustos ayında 75 TL yıllık aidat ücreti istendi. Başka bankaların da kredi kartını kullanıyorum, ama üyelik ücreti istenmiyor. Lütfen sempati duyduğum ve aktif olarak kullanmayı planladığım bir kart için de bana bunu yaptırmayın.

Aksi taktirde ücreti ödedikten sonra 15 gün içerisinde kartımı alışverişe kapatacağım ve kartımdaki taksitler sonlanınca kartımı tamamen kapatacağım. Üyelik ücretimin iadesini ve bundan sonra da kesilmemesini talep ediyorum. Aksi takdirde kartımın hemen alışverişe kapatılmasını istiyorum.

Hilal 24 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön