Akbank 60 TL Kesim Ücreti.

İbrahim K. |

Bu sabah EFT yoluyla gelen paradan anında 60 TL kesildi. Hiç haber dahi verilmeden çık acil lazım olan paradan 60 TL kesildi. Ben bunu nasıl tamamlayacağım bunun hesabını nasıl verecek Akbank. Önceden haber verseler ona göre bu parayı yatırırız ama aniden hiç haberimiz olmadan çekilen bu para bizi yarı yolda bıraktı. Biz şimdi ne yapacağız?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim K.
  27 Temmuz
  16:13

  TV de reklam yaparkende soylesenize vadesiz hesaplardan haziran ve aralık aylarinda 60 TL kesiliyor diye.

 • İbrahim K.
  27 Temmuz
  13:11

  Bir daha ne Akbank kullanirim ne de tanidiklarima kullandirtirim. En kısa surede kendi hesabimi kapattirip bir daha Akbank'a bulasmayacagim.tv lerde reklam yaparak olmuyor bu is.

 • 27 Temmuz
  11:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 27/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • İbrahim K.
  24 Temmuz
  23:54

  paramın geri iade edilmesini talep ediyorum. Bu kadar olmaz bu yapilmaz. ayıptır. Yaziktir. Gunahtir. Milletin 60 lirasiyla mi zengin olacak bu banka yazık çok yazık. o kadar calisioz bütün it gibi yoruluyoz uc kurus para için ama Akbank gelsin o parayı aninda ceksin gerçekten yazık gunah...

 • 24 Temmuz
  14:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi