Akbank 60 TL Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Yalçın Ayça T. |

Akbank maaş kartımdan dün 60 TL hesap işletim ücreti kesilmiş, bu neyin ücretidir. Sayın yetkililer 8 yıl garanti bankasıyla çalıştık, o bankayla şuan çalışmamamıza rağmen para yatırıp işlem yapabiliyorum, benden hiç bir şekilde para talep edilmiyor, siz benden habersiz hesabımdan 60 TL alıyorsunuz!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın Ayça T.
  29 Eylül
  18:36

  Sayın Yetkili, bununla ilgili çok uğraşacağım sizi şikayet etmekle kalmayacağım almış olduğunuz 60 TL ücretimi iade etmediğiniz  için mahkemeye vereceğim mahkeme için harcayacağım para umrumda bile olmayacak yeterki haddinizi bildirsinler siz benim hesabımdan hiçbir onayım olmadan paramı aldınız bununla ilgili hiçbir onayımın kabul edilmesi söz konusu olamaz lütfen bankanızdaki hesabımı iptal edin

 • 21 Eylül
  16:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 21/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Eylül
  10:32

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi