Akbank 60 TL Hesap İşletim Ücreti!

Dilek E. |

Başka bir bankadan Akbank hesabıma para yatırdım. Parayı yatırmam ile birlikte 60 TL hesap işletim ücreti kesmişler. Daha önce maaş hesabı idi ve hiçbir ücret kesilmemişti. Müşteri Hizmetlerini aradığımda bunun yıllık olarak kesildiğini dile getirdi. (2 yıldır kartı kullanıyorum.) Daha önce bana bunun bilgisi verilmemesine rağmen ücreti kesmeleri beni çok şaşırttı.

Böyle bir banka ile çalışmamanızı öneririm. Bir an önce kesilen tutarın tekrar hesabıma yatırılmasını istiyorum. Aksi takdirde Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvurarak sorunu çözeceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  12:26

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 23/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 22 Haziran
  16:48

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi