13 Mayıs 2013

Akbank 6 Ay Ödeme Yaptım Meğer Sadece Faiz Ödemişim!

Akbanktan 20.000 TL kredi çektim 60 ay vadeli 6 ay kadar ödemesini yaptıktan sonra yapılandırmak istedim ve yapılandırdım ancak benim 6 ay ödediğim parayı hiç hesaba katmamışlar 6 yada yaklaşık 3000 TL para ödememe rağmen bu kredinin hepsini yapılandırarak kapattığımda 18.950 TL gibi bir ücret ödedim yani ödemiş olduğum diğer paralar hava parasıymış.

Hani sabit faiz hani aylık faiz bir de kredi kullanım ücreti 200 TL vay sigorta bedeli vay istihbarat ücreti ya zaten bu bankadan alıyorum maaşı ne istihbarat ücreti be ayrıca önceki kredimin sigorta bedeli de iade edilmedi insanları bu şekilde yolluyorlar ben bu konuda dava açacağım avukatla görüştüm bu bankaya bulaşmayın derim.

Aykut 261 Okunma

Cevaplar

  • Aykut 18 Mayıs 2013

    Evet bilgi verildi ancak sonuç sıfır en bu bankalar böyle en iyisi bulaşmamak.

  • Akbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön