Akbank 53 TL Hizmet Bedeli Aldı!

Muhammet İ. |

Akbank her zaman yaptığı şeyi bir kez daha yaptı. 53 TL hizmet bedeli hesabımdan bana hiçbir bildirim yapılmadan çekildi! Bu ne demek oluyor 5 yıldır Akbank müşterisiyim zaten kullandığım kredilerde gerekli tüm faizleri ödüyorum. Ben 100 TL birine borcum var diye hesabımda ayırıyorum Akbank geliyor haber bile vermeden 53 TL'sine el koyuyor! Geçen yılda aynı şeyi yapıp 80 TL kestiler, şikayetçi olunca hemen iade! Böyle bir bankacılık olamaz. Sayenizde dün borçlu olduğum kişiye mağdur oldum. 5 yıldır kullanıyorum kredi kartınızı ve hesabınızı kalıcı müşterilere bu şekilde mi davranılıyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet İ.
  23 Aralık
  11:34

  Size doğrudan yazarsam telefonda 21 dk. beklediğim gibi cevabınızı da 21 gün beklerdim artık..

 • 22 Aralık
  17:51

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi