Akbank 4,5G Geçiş Sim Kart Blokesi!

İsmail Tolga Y. |

Akbank internet bankacılığını kullanıyorum. Kartımı 4,5 g geçiş için numara değişikliği olmadan bloke ettiler. Bloke kaldırma işlemini ya şubeye gidip ya da ATM'ye uğrayıp kaldırmam gerekiyormuş.

Ancak ben her ikisine de gitmekte zorlanıyorum. Neden Akbank müşteri hizmetleri bize yardımcı olmuyor? Şikayetler de 444 25 25' ten de veya direkt işlemden de yapabilir denmesine rağmen olmuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Tolga Y.
  28 Aralık
  12:54

  Kartımı iptal ettirdim. Gerek kalmadı 4442525 bir şeyden haberi yok ancak kopya yapıştır yapıyorsunuz.

 • İsmail Tolga Y.
  28 Aralık
  12:51

  Kartımı iptal ettim. Gerek kalmadı.

 • İsmail Tolga Y.
  06 Ocak
  15:06

  vallahi bir şeyi düzeltecekleri yok bunlarla uğraşamayacağımı onlara belirttim kartımı da iptal ettiriyorunm.

 • İsmail Tolga Y.
  31 Aralık
  13:22

  Hala 444 25 25 den yapabilirsiniz diyorsunuz ama 444 25 25 delilerin bundan ya haberleri yok ya da onlar biz böyle bir işlem yapamıyoruz diye bizi kandırıyorlar. Albank direkten de olmuyor ama sim kartı değişen telefondan direkt internete giriyorum fakat bilgisayarda girilmiyor. : (

 • İsmail Tolga Y.
  28 Aralık
  12:03

  444 25 25 aradım buradan işlem yapamıyoruz dediler bende ısrarla şikayet var da böyle böyle yazmışlar yapılıyormuş dedim öyle bir işlem yapamıyoruz dediler. ayrıca Akbank direkt internetten de olmuyor işin saçmalığı telefonum ile Akbank direkte bağlanıyorum fakat bilgisayar aracılığıyla işlem yapamıyorum.
  Kısac basma kalıp kopyala yapıştır ile millete yanlış bilgi veriyorsunuz ya da neyin nasıl yapıldığını bilmiyorsunuz.

 • 28 Aralık
  11:58

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi