Akbank 4.4 Ten Euro TL Çevirmesi Yaptı!

Emine H. |

3.1'lik kuru 4.4' ten çevirip işlem ücreti almışız şeklinde açıklama yapan, hatasını kabul etmeyip düzeltmeye çalışmayan artık güvenilmesi zor olan bankadır. Kendimin ve tüm ailemin ilişkisi keseceğim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine H.
  29 Ağustos
  11:01

  Bize ulaşın bölümünden de yazmış olmama rağmen banka tarafından herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.

 • 28 Ağustos
  15:03

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 28/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 27 Ağustos
  15:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi