Akbank 3D Security Kullanımımı Sağlayamıyorlar.

Osman Ö. |

Akbank kredi kartım var. 3d security ekranı çıktığında hiçbir şekilde ödeme yapamıyorum bomboş bir ekran çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda problemin bilgisayarımdan, kullandığım bağlantı hızından ve alışveriş-ödeme yapacağım internet sitesinden kaynaklı olabileceğini söylediler. Ancak ben aynı bilgisayarla aynı yerden internete bağlanarak ve aynı siteden (siteden çıkmadan bile) başka bir bankanın kartından yaptım işlemi başarılı bir şekilde. Ayrıca annemin yine Akbank kredi kartı var onunla denediğimde yine başarısız oluyorum. Akbank bu problemimi çözemiyor bir arıza yok diyor arıza sizde diyor ancak arıza net olarak onlarda görüldüğü üzere! 5 km ötedeki ödeme merkezinden ödeme yaptım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  12:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 21/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Ağustos
  14:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi