20 Nisan 2016

Akbank 30 Liralık Aylık Yazarkasa Pos Ücretleri!

Haksız yere aldığınız ve yine haksız yere kestiğiniz onca paranın peşine düşmediğimiz için sanırım bu şekilde davranıyorsunuz. Biz yani müşterilerinizin sizlere karşı olan tavırlarımızı değiştirmemiz gerektiğine inanıyorum.

Herkesi bu hak etmediğiniz kesintiler karşısında uyarmak gerekiyor. Ben aksine bunca yıldır Akbank'a ve çalışmış olduğum V***'a belkide yüzlerce müşteri göndermiş bir insan olarak son derece rahatsız olduğum ve bardağı taşıran son damla olarak bu 30 lira yazar kasa pos ücreti rezaletine karşı bu şikayeti yazıyorum. Buna en kısa süre içerisinde bir çözüm bulunması gerektiğine inanıyorum.

Halil 474 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön