Akbank 3 Taksit Dedi Yapmadı!

A.baki B. |

Mart ayı içerisinde akbankın kampanyası olan doğalgaz ödemelerine 3 taksit kampanyasına kayıt olmak istemiştim ancak cep telefonumdan üç defa kayıt mesajı göndermeme rağmen kayıt mesajı gelmedi bende müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettim müşteri temsilcisi tamam ben burdan kaydettim ödemenizi yapın dedi.

Bende ödememi yaptım daha sonra gelen ekstreye baktığımda taksit falan yok tek çekim almış. dolayısıyla bu durum müşteriyi yanıltmaya yönelik bir durum olduğu için düzeltilmesini istiyorum aksi halde gerekli mercilere yani tüketici mahkemelerine şikayette bulunacağımı bildirmek isterim.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  17:45

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi