Akbank 22 $ Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Cemalettin D. |

Maaş hesabımın da olduğu Akbank'ta, geçen sene internet üzerinden vadesiz döviz hesabı açmıştım. Bu hesap üzerinden döviz alıp, daha sonra şubeden çekim yapıyordum. Bu sene başına girerken bakiyem 100 $ kalmıştı. Ancak bugün hesabıma girdiğimde sürprizle karşılaştım. Bakiyem 78 dolara inmişti!

Hesap detaylarını incelediğimde bankanın benden 22$ gibi astronomik bir ücreti, hesap işletim ücreti olarak kesmiş olduğunu fark ettim. Kesilmiş olan bu miktarın hesabıma iade edilmesini istiyorum. Ayrıca yarın şubeye gidip bu hesabı da kapatıp, bir daha maaşımı çekme haricinde herhangi bir işlemi bu banka ile gerçekleştirmeyeceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemalettin D.
  06 Ocak
  19:55

  Şikayetim giderilmedi. İade etmeyeceklerini söylüyorlar. Aynı şirket grubundaki BES poliçemi de en kısa zamanda başka bir sigorta şirketine taşıyacağım.

 • 06 Ocak
  17:18

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi