Akbank 216 TL'lik Gecikmem Gözükmekte!

Taha K. |

Sistemde gecikmem gözükmektedir, bunun kaldırılmasını rica ediyorum. Gecikmeden dolayı kredi puanım etkilenmektedir.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  14:59

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Taha K.
  12 Kasım
  03:58

  Bu konu hakkında henüz dönüş yapılmadı bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz sizin hataniz yüzünden dustugumuz gecikmeyi bile duzeltecek kadar ilgilenmiyorsunuz.

 • Taha K.
  06 Kasım
  17:07

  Kredi puanımı etkiliyen gecikmeyi ödememize rağmen düşmemiştir bunun düzeltilmesini rica ederim

 • 04 Kasım
  17:16

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Taha K.
  04 Kasım
  16:01

  Bu gecikme sizin benden habersiz akkonut policesi kesmenizden kaynikli olup gecikmenin tamamen sistemlerinizden silinmesini rica ederim bir gün sonra fark edip odesigim meblanin 2 aydır silinmeme sebebinide ogrenmek isterim.