Ömer T. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkür ederim.

Akbank 2009 2013 Kredisi Hakkında!

Ömer T. |

Benden bu Akbank 7 bin TL borca karşı 20 bin hemen hemen aldı. 9.000 bine yakın icraya yollamışlar. Ak Bank Erzurum Şube ödediğimiz para 3 bin TL'ye yakın, peşine 5 bin TL faiz ödedim. Tahminime bu Akbank benden 7 veya 8 bin TL fazla para aldı. Bunların düzeltilmesini istiyorum!

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer T.
  11 Aralık
  15:34

  İlginize teşekkür ederim.

 • 07 Aralık
  11:01

  Değerli Müşterimiz, talebinizin e-BDDK aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.
  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ömer T.
  02 Aralık
  14:15

  2009 da 10 000 Kredisi kullandım. Sonra temerrüte düştüm. Ortalama 5 Yıl içerisin'de 20 000 Lira ödedim. Fazla para ödediğimi düşünüyorum. Gereğini saygı ile arz ederim.

 • 30 Kasım
  10:14

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi