18 Ekim 2016

Akbank 200 TL Chip Paramı Yatırmıyor.

2124 numaralı Axess kredi kartım ile "bu ay her alışverişini Axess'leyen 200 TL'ye kadar chip para kazanıyor" kampanyasına SMS yolu ile katıldım. İşlemlerin tamamını belirtilen tarihlerde yaptım. Ayın 7'sinde yüklenmesi gereken puanım yüklenmedi. 9 Eylül tarihinde kayıt açtırdım, telefon bankacılığından. 9 gün geçmesine rağmen halen herhangi bir puan yüklenmedi. Müşteri hizmetlerine sorduğumda "daha sonuçlanmamış" diyor kaydınız. Kaç ay daha beklemem gerekiyor merak ediyorum?

Mehmet 459 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Ekim 2016

    Az önce müşteri hizmetlerini aradım bana katılım mesajı göndermemişsiniz diyorlar. Halbuki çok iyi hatırlıyorum mesajı gönderdiğimi ve ardından gelen onay mesajını da gayet iyi hatırlıyorum. Bir de üzerine hangi tarihte atmışsınız diyor ben 1.5 ay önceki mesajı ne diye saklayayım ki saçma sapan bir sistem. Mesajı atmasam ne diye gidip 10 tane işlem yapayım manyak mıyım ben. Akbank'ı bu saatten sonra kullanmayı düşünmüyorum en kısa zamanda da kartı kapattıracağım.

  • Mehmet20 Ekim 2016

    12 gün oldu Akbank halen yatırmadı resmen puanın üzerine yattı.

  • Akbank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön