Akbank 20 Dk'dır Müşteri Temsilcisi Bekliyorum.

Erim E. |

Bu kadar saçma bir çağrı merkezi ve banka olamaz. 20 dakikadan fazla süre telefonda temsilci bekledim ulaşamadım. Geçen yıl yaptırdığım Eşya sigortasını kendi kendilerine her yıl yenilecek şeklinde yapmışlar. Yenilemeyin diye aradığımda da ulaşamıyorum. Geçen gün aldığınız kredi kartı aidatından sonra sizinle daha da işim olmaz. Yenilemeyin istemiyorum. Konuyla ilgili de siz bana ulaşın yenileyelim mi diye sormak için neden ben size ulaşıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 06/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 05 Ekim
  14:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi