05 Ocak 2016

Akbank 2 Aylık Süre İçin Üyelik Aidat Talebi.

Özel sektörde çalışıyordum ve 2015 Ocak ayında emekli oldum. 5 yıldan beri bankanın çalıştığım işverenle olan anlaşması gereği verdiği kartlara üyelik almadı. Emekli oldum ve 21.03.2015 kredi kartlarımda dahil tüm ilişkimi kestim. Kartıma 24.02.2015'te 42.46 TL üyelik ücreti yansıttılar ve e-mail hesabıma gönderdiler. Yine e-mail ile itiraz ettim ve bana (Ref:1001531325537 ile yanlışlık olmadığına dair yazı göndererek bunun ödenmesi gerektiğine dair yazı gönderdiler. Kafalarına göre böyle keyfi borç icat etme nasıl böyle korkusuzca olabiliyor?

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet10 Mart 2016

    Sonuç olarak en son e-mail ile bunu ödemem gerektiği biçiminde bildirimde bulundular. Şikayet Var sitesinde yazmama rağmen 1 aylık zaman için bir yıllık kart ücretini ödememde israr ediyorlar. Bir banka nasıl bu kadar yüzsüz olabilir, açıkça soygunyapabilir. Ben bunlarla daha önce de mahkemelik olmuştum ve mahkemeyi kazanmıştım. Bu parayı gene ödemeyeceğim alabiyorlarsa mahkeme kararı ile alsınlar.

  • Akbank Temsilcisi05 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön