Akbank 2 Adet Otomatik Ödeme Talimatım Var Ücret Kesiliyor!

Soner U. |

2 adet otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen henüz 6 ay düzenli ödeme olmamasını sebep göstererek hesabımdan 60 TL ilk dönem ücreti kesilmiştir. Bu bankacılık sistemini artık biri lütfen denetlesin düzenlesin.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner U.
  02 Temmuz
  15:31

  İstisna prensiplerinizi kendinize göre ayarlıyorsunuz. Daha önce 2 otomatik ödeme talimatı yeterliydi. Nasıl zorluk yapalım da bu parayı keselim hesabındasınız. Paramın iadesini talep ediyorum. Sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim.

 • 01 Temmuz
  18:15

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 01/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 29 Haziran
  09:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi