Akbank 13 Gündür EFT İadesi Yapılmadı!

Hakan K. |

154801** numaralı Akbank müşterisiyim. 14 Haziran 2013 günü Yapı Kredi'ye 500 TL EFT yaptım. Sorun olduğundan dolayı, Akbank'ın " isterseniz iade talep edelim, 7 iş günü içinde paranız geri gelir"demelerinden dolayı iade talep ettim.

İade talebinde bulunmadan önce konuştuğum yetkiliye " 7 iş gününü geçecekse talepte bulunmayalım, boşuna beklemek istemiyorum" demiş olmama rağmen sorun olmaz yanıtını aldım. (konuşma kayıtlarımızda var incelensin! ) Fakat 13 gün geçmesine rağmen param iade edilmedi.

Müşteri hizmetleri ile defalarca konuştum çözüm üretip geri dönmedikleri gibi, beni ısrarla müşterisi olmadığım bankaya yönlendirmekteler. Diğer banka'da bizi bankanız aramalı demekte. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  27 Haziran
  17:19

  Akbank'ı bırakmayı düşünüyordum bu cevaptan sonra kesin bırakacağım ! Bahsi geçen konuyu YAPI KREDİ yetkilileri çözdü zaten! Param geldi bile ! Daha bundan haberiniz yok. Derhal hesap kapatacağım böyle bir bankayla çalıştığım için çok pişmanım! Ayrıca kibarca sorunlarınızı buraya yazmayın bizim web sitemize yazın demişsiniz. YAZDIM ! AMA GERİ DÖNEN OLMADI !

  Sorun halloldu ... İyi günler !

 • 27 Haziran
  17:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi