13 Ağustos 2015

Akbank 100 TL Kart Üyelik Ücretinin İptalini İstiyorum!

6 yılı aşkın süredir Akbank Axess kart kullanıcısıyım ve borcumu bir gün bile aksatmadan düzenli olarak ödedim. Benden haksız yere alınan Akbank Axess kredi kartı yıllık üyelik bedeli olan 100 TL'nin iptal edilmesini istiyorum.

Geçtiğimiz yıllarda telefon bankacılığıyla bu sorunu çözmüştüm fakat bu sene 4442525'te müşteri temsilcisine ulaşmakta sıkıntı çekiyorum, bağlandıktan sonra ise kabul edilmeyecek şartlar sunuyorlar. Daha önce itiraz eden ve olumlu sonuç alan üyelere olduğu gibi benim de mağduriyetimin giderilmesini rica eder bilginize sunarım. Aksi takdirde istemeden de olsa kartımı iptal etmek zorunda kalacağım.

Cengiz 31 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 15 Ağustos 2015

    6 yılı aşkın süredir Akbank axess kart kullanıcısıyım ve borcumu bir gün bile aksatmadan düzenli olarak ödedim. Benden haksız yere alınan Akbank axess kredi kartı yıllık üyelik bedeli olan 100 TL 'nin iptal edilmesini istiyorum. Geçtiğimiz yıllarda telefon bankacılığıyla bu sorunu çözmüştüm fakat bu sene 4442525'te müşteri temsilcisine ulaşmakta sıkıntı çekiyorum, bağlandıktan sonra ise kabul edilmeyecek şartlar sunuyorlar. Daha önce itiraz eden ve olumlu sonuç alan üyelere olduğu gibi benim de mağduriyetimin giderilmesini rica eder bilginize sunarım. Aksi takdirde istemeden de olsa kartımı iptal etmek zorunda kalacağım.

  • Akbank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön