27 Şubat 2014

Akbank 100 TL Havale İşlemine 55 TL Havale Komisyonu Kesti!

Carrefour SA Maltepe Akbank şubesine bağlı olan hesabımdan yine Pendik çarşı hesabına bağlı olan Akbank hesabıma para aktarımında bulundum. 100 tl havale işlemine 55 tl havale ücreti kesimi oldu.

Maaş müşterisi olup bu zamana kadar havale ücreti kesimi hiç olmamıştı. Buna istinaden havale işlemini gerçekleştirdim. Akbank direk mobil uygulamasında havale ücreti kesileceğine dair hiçbir uyarı bulunmadı.

Müşteri temsilcisine konuyu aktarıp Sabancı çalışanı olduğumu ve maaş müşteri olduğunu aktardım bana iki adet otomatik talimatında bulunmamı istedi. Havale ücretinin geri yatırılması talep etmekteyim. Aksi taktirde hesaplarımı ve aktif olarak kullandığım kredi kartımı iptal edeceğim.

Mevlüt 271 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön