Akbank 100 TL Chip Para ve İnternet Alışverişinde %5 Kampanyası!

Mahmut K. |

15-08-2013 de intenetten alış verişte %5 kampanyasına katıldım daha sonra Kliksa.com'dan alış veriş yaptım. Bunun karşılığı Kliksa.com'dan %10 ile Akbank'ın %5 kartıma aktarılmadı. En az 10 kez aradım müşteri hizmetlerini, 2'de muhatap buldum 1. de %10 kısmın Kliksa.com'dan, %5 kampanya kayıdımın olmadını söylediler. Bende 15 inde müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettiğimi söyledim, sonra en kısa zamanda döneceklerini söylediler dönen olmadı.

2. de Kliksa.com hesabıma geçeceğini ama ne zaman geçeceği konusunda bilgi veremeyeceğini söyledi, halbuki kampanyada 1 gün sonra diyordu. %5'lik İnternet alışveriş kampanyasında ise Kliksa.com mailorder yaptığı için gerçekleşmeyeceğini söylediler ama internete baktığımda %5 i kazananlar var Kliksa.com'dan axessle.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  18:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi