23 Ağustos 2013

Akbank 100 TL Chip Para ve İnternet Alışverişinde %5 Kampanyası!

15-08-2013 de intenetten alış verişte %5 kampanyasına katıldım daha sonra Kliksa.com'dan alış veriş yaptım. Bunun karşılığı Kliksa.com'dan %10 ile Akbank'ın %5 kartıma aktarılmadı. En az 10 kez aradım müşteri hizmetlerini, 2'de muhatap buldum 1. de %10 kısmın Kliksa.com'dan, %5 kampanya kayıdımın olmadını söylediler. Bende 15 inde müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettiğimi söyledim, sonra en kısa zamanda döneceklerini söylediler dönen olmadı.

2. de Kliksa.com hesabıma geçeceğini ama ne zaman geçeceği konusunda bilgi veremeyeceğini söyledi, halbuki kampanyada 1 gün sonra diyordu. %5'lik İnternet alışveriş kampanyasında ise Kliksa.com mailorder yaptığı için gerçekleşmeyeceğini söylediler ama internete baktığımda %5 i kazananlar var Kliksa.com'dan axessle.

Mahmut 50 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön