09 Mayıs 2013

Akbank 10 Senelik Müşteriyim Kredim Onaylanmıyor!

Bankanızın 12358*** numaralı 10 yılı aşkın süredir müşterisiyim. Emekli maaşım bile sizin bankanıza yatıyor. Bunca yıldır bir sürü krediyi sizden kullanıyorum. Aylık hesap giriş çıkışlarımı bi kontrol edin.

Aylık 2900 TL gelir beyan ettim (1600 emekli maaşı + 1300 Kira Geliri), 900. 000 TL lik tapumu bile başvuruda gösterdim. 28. 000 TL kredi talep ettim ki bu parayla Axcess kredi kartı borcumu ve sizdeki başka bir kredimi kapatıp 2000 tl olan aylık ödemelerimi 650 TL ye indirip rahatlamak istedim. Alacağım parayı yine size yatracağım ama onaylanmıyor. Beni mağdur ediyorsunuz.

Eğer bu kredim onaylanmazsa kredimi başka bankadan alıp bankanızla olan tüm ilişiğimi keseceğim.

Adem 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön