01 Nisan 2013

Akbank 1 Hafta Erken Taksit Ödemede %2 Komisyon!

Bankalarından kullanmış olduğum konut kredisine bugün ödeme yaptım. Kredi vadesi 07. 04. 2013 tur. Sisteminiz herhangi bir uyarı yapmaksınızın ek hesabıma girerek komisyon tahsil etmiştir. Mevcut ayın ödemesini yapmama rağmen erken ödeme komisyonu alınmasına anlam veremedim. İnternet siteleri konu ile ilgili herhangi bir uyarı yapmamaktadır. En azından erken ödeme yapıldığı için ek hesabınız kullanılacaktır.

Şeklinde bir uyarı yapsalar işlemi gerçekleştirmezdim. 2. 700. -TL kredi ödemesi için 55. -TL masraf alındı. Birde üstüne bu tutarı ek hesaptan kullandıkları için buna da 1 günlük faiz işliyor. İyi niyetle mevcut ödememi yaptığıma mı yanayım. Bi de üstüne 60. -TL kadar ekstra para ödediğime mi?

Hamiyet 32 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön