Akbank 1 Aylık Karta Kart Ücreti Yansıtmış.

Aydin B. |

Akbank'tan yeni çıkardığım kredi kartını kullanmaya başladım ilk ekstremde yıllık kart ücreti yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradım bana kart ücretinin yasal olduğuna dair bilgilendirme yapıyorlar fakat 1 yıl dolmadan yıllık kart ücretini peşin almak yasal gelmiyor bana. Kartın ücreti iadesi yapılmaması durumunda BDDK'ya da durumu belirteceğim, yıllık kart aidatı ismi daha ben sizden bir yıllık hizmet almadım ki ücretini peşin alıyorsunuz!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydin B.
  05 Ocak
  16:28

  Akbank'tan herhangi bir geri dönüş olmamıştır.

 • 04 Ocak
  11:27

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi