09 Eylül 2013

Akbank 1 Aydır Kredi Kartı Bekliyorum!

06/08/2013 Tarihinde yeni kredi kartı talebim oldu bu tarihten beri tam bir ay oldu yeni kredi kartım hala elime geçmedi. Bu ne ilgisizlik anlayamadım. Böyle bir bankacılık anlayışıyla bu işler yürümez. Maaş müşterisi olmasam asla ve asla Akbank ile çalışmazdım ama mecburuz diye de böyle eziyet edilmez ki. Bu konuyla ilgili gereğinin yapılmasını rica ederim.

Mustafa 21 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Eylül 2013

    Bu gün eylül ayının 16. günü bana 1 hafta da gelir dedikleri kredi kartı tam bir ay oldu hala gelmedi. Artık gelse de bu kredi kartını kullanmayacağım nefret ettirdiniz acayip derecede soğudum bu karttan zaten hiçbir yerde de bir avantajı yok.

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön