01 Temmuz 2014

Akay Gelinlik Personeli Çok Kaba

Akay Gelinlik'e ilk gittiğimizde herkes kibar gibiydi ancak gelinliklerin denendiği sırada anlamadığımız bir sebeple orada çalışan; esmer, kısa boylu, zayıf bir bayanın arada bize laf sokmasına, gelinlik nedir bilmiyormuşuz gibi tavırlarına maruz kaldık. Bunların hiç birini umursamadık ve onun seviyesine düşmedik.


Fiyatın konuşulduğu sırada bizim ara sokak gelinlikçilerinden fiyat aldığımızı onların marka oldukları gibi saçma şeyler söylemeye başladı. En sonunda da, gelinle damadı başka bir odaya alıp pazarlığı onlarla yapmaya çalışması, damadın annesi ve kardeşlerini sap gibi odada bırakması yaptığı kabalıkların bardağı taşıran son damlası oldu.

Tugce 6.737 Okunma

Cevaplar

  • Tugce08 Ocak 2015

    Herhangi bir iletişime geçilme çabası olmamıştır.

  • Akay Gelinlik Temsilcisi09 Ekim 2014

    Öncelikle müşterimize değerli vaktini ayırıp, görüşlerini firmamızla paylaştığı için teşekkür ederiz. Gelinlik denildiğinde akla gelen ilk Türk markası olmamızı, siz değerli Akay Dostları sayesinde sürdürmekteyiz. Sizlerden gelen bildirimler firmamız için her zaman önem taşımaktadır. Konu ile ilgili araştırmaların netleştirilmesi için Sn. Tuğçe Y. ile iletişime geçilmeye çalışılmış ancak herhangi bir cevap ve geri dönüş sağlanamamıştır. Bilgilerinize sunarız. Akay Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön