24 Eylül 2013 #2022336

Akasya Termal Otel Sözleşmeden Caymama İzin Vermiyor!

Bundan 1 yıl önce bedava tatil kazandınız diyerek İstanbul Akgün Otelde (yüksek müzik, bayanlar eşliğinde psikolojik baskı kurarak) devre mülk sattılar. Ankara'ya gittiğimde bize vaad edilenlerden başka şeylerle karşılaştık. Satış, kiralama, kadınların yüzme havuz sıkıntılar gibi konularda yanıltıldığımı anladım.


Sözleşmeden cayabileceğimi Ankara'daki yetkiliye belirterek tapuyu almaktan vazgeçtim. İstanbul'a gelince kendilerine sözleşmeden caydığımı ilettiğim halde, yine bana baskı kurarak caymamamı söylediler. Defalarca telefon ettiğim halde bana dönmediler. Akasya Termal Otel insanları yanıltıyor . Koskoca Çağ Grubunun bir şoför işçisinin 7. 000 TL'sine ihtiyacı mı var?

Yavuz 742 Okunma

Cevaplar

  • Akasya Vadisi Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sayın Yavuz Keleş ; Sayın Yavuz Keleş adına aldığınız devre mülkünüz ve ödediğiniz para kayıtlarımızda mevcuttur. Az sayıda da olsa maalesef sizin gibi bazı komşularımız verdikleri sözden ve attıkları imzadan cayarak devre mülk sözleşmelerinin iptalini istemektedirler. Oysa biz sizin imzanıza ve sözünüze güvenerek devre mülk dairelerinizin bir an önce sahiplerine teslim edilebilmesi için çok yoğun bir çaba göstermekteyiz.Buna rağmen Akasya Vadisi sizin gibi sözünden dönen ve attığı imzanın arkasında durmayan üyelerine paralarını belirli bir sıra dahilinde geri ödemektedir.Sizin paranızda önümüzdeki aylar içerisinde tümüyle ödenmiş olacaktır.Bundan sonraki hayatınızda sağlıklı günler dileriz.Akasya Vadisi Yönetimi

  • Yavuz01 Ekim 2013

    Akasya Termal Otel sözleşmeden caydığım için,peşin olarak ödediğim 7000 TL' nin yüzde yirmi kesintisi olan 5600 TL yi sekiz takside bölerek ödeyeceğini söyledi. Bu hiçte adil değil. Üstelik paramı da düzenli alabileceğimi zannetmiyorum. DİKKAT.

  • Akasya Vadisi Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yavuz Keleş, Konu ile ilgili üye ilişkileri departmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir, Sağlıklı günler dileriz. Akasya Vadisi Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön