23 Ekim 2014

Akasya Termal Otel Ödeme Yapmayı Kabul Ettiği Halde Sözünde Durmuyor

Akasya Termal 27 Şubat 2014 tarihli cevabında şahsıma, önümüzde aylar içerisinde ödeme yapacaklarını belirtti. Maalesef 8 ay geçmesine rağmen hala ödeme yapılmadı. İnanın hiç şaşırmadım.


Sözleşmeye attığım imzanın arkasında durmadığımı belittiler. Satışı yapan elemanlar doğru beyanda bulunmadılar. Yanlış vaatler sundular. Doğru beyan etseydiler sözümüzde dururduk. Ayrıca kapılarına gidip aman bize devre mülk satın demedik.


Tatil kazandınız diyerek davet ettiler. Süslü ve yaldızlı sözlerle daha düşünmeye 1 gün bile fırsat vermeden sözleşmeye imza attırdılar. Ödemeyi geçiştireceklerini bildiğim için Tüketici Mahkemesi ' ne başvurdum. Dava lehime sonuçlandı. İcra yolu açık.

Yavuz 3.751 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz03 Haziran 2015

    Hala irtibata geçmek için şahsımı aramadınız. Paranız ödenecek diyorsunuz ödemediniz. Paramı kullandınız. Devremide sattınız daha ne bekliyorsunuz. Şikayetlerimi yazmaya beni mecbur etmeyin. Üşenmem. Ayrıca doğru bir adreste kalın icra için tebligat yapılamıyor. El insaf. Hakkaniyete uygun olanı yapın. Ticari ahlak diye bir şey var. Lütfen.

  • Akasya Vadisi Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın Yavuz Keleş, Yasal hakkınızı kullanarak Akasya Vadisi üyeliğinize son vermiş bulunuyorsunuz. Sizin ödediğiniz paralarla yapılan tesis 2014 yılında hizmete girmiş olup, sizin gibi yasal iptal hakkını kullanan üyelerin devreleri satılarak paraları belirli bir sıra dahilinde ödenmektedir. Sizin de paranız aynı sistem içinde ödenecektir. Sağlıklı günler dileriz. Akasya Vadisi

  • Yavuz28 Ekim 2014

    Büyük firma büyük işler yapar. Biz büyük firmayız diyorsanız insanların sıkıntılarını giderirsiniz. Ah.. alınarak büyük olunmaz.Noktayı koyun artık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön