Akasya Termal Otel Ödeme Yapmayı Kabul Ettiği Halde Sözünde Durmuyor.

Yavuz K. |

Akasya Termal 27 Şubat 2014 tarihli cevabında şahsıma, önümüzde aylar içerisinde ödeme yapacaklarını belirtti. Maalesef 8 ay geçmesine rağmen hala ödeme yapılmadı. İnanın hiç şaşırmadım.

Sözleşmeye attığım imzanın arkasında durmadığımı belittiler. Satışı yapan elemanlar doğru beyanda bulunmadılar. Yanlış vaatler sundular. Doğru beyan etseydiler sözümüzde dururduk. Ayrıca kapılarına gidip aman bize devre mülk satın demedik.

Tatil kazandınız diyerek davet ettiler. Süslü ve yaldızlı sözlerle daha düşünmeye 1 gün bile fırsat vermeden sözleşmeye imza attırdılar. Ödemeyi geçiştireceklerini bildiğim için Tüketici Mahkemesi ' ne başvurdum. Dava lehime sonuçlandı. İcra yolu açık.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz K.
  03 Haziran
  20:49

  Hala irtibata geçmek için şahsımı aramadınız. Paranız ödenecek diyorsunuz ödemediniz. Paramı kullandınız. Devremide sattınız daha ne bekliyorsunuz. Şikayetlerimi yazmaya beni mecbur etmeyin. Üşenmem. Ayrıca doğru bir adreste kalın icra için tebligat yapılamıyor. El insaf. Hakkaniyete uygun olanı yapın. Ticari ahlak diye bir şey var. Lütfen.

 • 22 Ocak
  11:10

  Sayın Yavuz Keleş,
  Yasal hakkınızı kullanarak Akasya Vadisi üyeliğinize son vermiş bulunuyorsunuz. Sizin ödediğiniz paralarla yapılan tesis 2014 yılında hizmete girmiş olup, sizin gibi yasal iptal hakkını kullanan üyelerin devreleri satılarak paraları belirli bir sıra dahilinde ödenmektedir. Sizin de paranız aynı sistem içinde ödenecektir.
  Sağlıklı günler dileriz.
  Akasya Vadisi

 • Yavuz K.
  28 Ekim
  21:18

  Büyük firma büyük işler yapar. Biz büyük firmayız diyorsanız insanların sıkıntılarını giderirsiniz. Ah.. alınarak büyük olunmaz.Noktayı koyun artık.