13 Haziran
#12108752

Akakçe Para İadesi İşlemi!

31 Mayıs 2019'da verdiğim sipariş elime ulaşmayıp olup üstüne de 9 Haziran 2019 tarihinde iptal edilmiş gönderilmemiştir. Para iadesi istiyorum dediğimde tamam efendim deyip 13 Haziran 2019 olmasına rağmen para iadesi yapılmamıştır. Bugün yapıyoruz su gün yapıyoruz denilip hala gönderilmemiştir.
Ne siparişim. Elime geldi ne de param iade edildi. o kadar yazışma ve mail ne gönderici firma telefonlarını açıyor ne Akakçe. Şu tarihten itibaren ödeme yapılmadığı takdirde hukuki yollara başvuracağım ayrıca bir basın çalışanı olarak tüm sosyal mecralarda şikayetlerimi bildireceğim. Şimdi,100 TL için uğraşmazlar bizle hiçbir şey olmaz diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zaten 100 TL'değil mesele Akakçe kuruluşunun müşterisini mağdur etmesidir ve güvenilirliğini kaybetmesidir sorun.


Şikayet.com'da ve sitenizde benim gibi bir çok insan var mağdur. Siz zannediyorsunuz kimse uğraşmaz peşine düşmez ama ben inanın bu işin peşini bırakmayacağım hakkımı sonuna kadar savunup arayacağım ve başına sunacağım. Sipariş no... : AA0823731138757195. satıcı: 3'e ticaret Erdim Erdoğan sanayi Mah. Balkan sok. ***** Güngören. Sipariş: Omepo Q10 omega 3 ubiguinal 30 kapsül toplam. Fiyat: 97,42 TL
Elimde ödeme makbuzu ve iade edilmediği tüm bilgiler mevcut. Sizden paramın iadesi ile ilgili son kez nail yazıyorum. Umarım Kale alır ilgilenirsiniz. Ürünü istemiyorum para iadesini hemen talep ediyorum.
Gereğini bundan sonra avukatamı bildireceğim belirtiyorum. İtibar ve prestij sizin için önemlidir sanırım.

Nurcan Nurcan 2.906 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurcan15 Haziran

    031221012** numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz diyen Akakçe firması. Size bu numaradan asla ulaşılmıyor. Müşterileriniz size ulaşamadığı için mağdur oluyor. Direk firmayla bizi muhatap bırakıyorsunuz hiçbir sorun çözülmüyor. Ben artık Sizden sorun çözmenizi beklemeyeceğim kendim halledeceğim paramı geri alacağım. Ama beni bu kadar mağdur ettiğiniz ve uğraştırdığınız için bu şikayeti buradan kaldırmayacağım.

  • Nurcan15 Haziran

    Bu yazıyı buradan asla kaldırmayacağım herkes öğrensin bilsin mağdur olmasın.

  • Nurcan15 Haziran

    3E erdim Erdoğan Bundan sonra ne sizle ne bu firmayla alışveriş yapmayacağım. Üyeliğini iptal ettim. Hiç kimsenin de sizden alışveriş yapmaması için herkesi uyracagim

Ziyaretçi Yorumları