30 Ocak
Yorum Yap
#11519439

Akakce .com Mağaza Açılış Başvurusunu Reddetti!

40 senedir perakende mağazacılık tecrübesi olan kurumsal bir firmanın discount amaçlı web sitesini hizmete aldık. Siteyi Akakce.com fiyat karşılaştırma sitesi listelemelerine de ekleyelim, belki iş ortaklığı geliştirme açısından bir faydası olur diye düşündük. Başvurumuzu, doğru dürüst inceleme nezaketinde bulunmadan ve mutlak ifadeler içeren yetersiz bir mail ile reddetmişler.


Bunca yıldır dijital pazarlama ile uğraşıyorum, bu kadar saygısız tavrı bir tek F**da görmüştüm bu da ikincisi oldu çok şükür. Hiç olmazsa sorunun ne olduğunu net şekilde paylaşsaydınız da biz de gerekli görürsek işlem yapsaydık.

Serkan Serkan 5.708 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Serkan05 Şubat

    Doğrudan bana cevap vermeden sikayetvar.com'a cevap yazmanız, bu şikayeti buraya yazarak ne kadar da doğru bir iş yaptığımı gösteriyor. Başka türlü size ulaşılamaması konusunda hiç kafa yordunuz mu bilmiyorum! Gelelim verdiğiniz cevaba: "Belirli kriterlere göre" yazmanızdan size derdimi hâlâ anlatamadığımı, ya da sizin anlamamakta ısrar ettiğinizi anlıyorum. Belirli kriterlerden kastınız ne? Sitelerin iyi bir alışveriş deneyimi sunmasından ne anlıyorsunuz? Bunları başvuran satıcı adayınıza açık şekilde neden paylaşmıyorsunuz? Yeni satıcılara karşı tavrınız bu mu? Ben sizin "belirli" değerlendirmelerinizden geçmiş bir sitenin screen'ini koyuyorum aşağıya. Yüklenmeyen ve mobil uyumlu olmayan sayfalar sizin "belirli" kriterlerinizi içine girmiyor anlaşılan. Eminim listelemelerinizde bunun gibi daha pek çok sayfaya denk gelebilirim.

  • Akakçe Temsilcisi05 Şubat

    Merhaba, Akakçe’ye satıcı firmaları belirli bir değerlendirme süreci ile dahil edebiliyoruz. Alışverişçiye sunduğumuz sitenin gerek teknik gerekse içerik olarak asgari özelliklerine sahip olması açısından bir değerlendirme yapılıyor. Maalesef başvurunuz bu kapsamında uygun olarak değerlendirilememiştir.

Ziyaretçi Yorumları