03 Şubat 2016 #4793487

Ak Servis LG Plazma TV'nin Ekranı Kırık Halde Getirdi!

01 Ocak 2016 tarihinde aramış olduğum servis kendilerini LG teknik servis olarak tanıttığı fakat genel teknik servis olduğunu açıklamadan bildirmiş olduğum arızayı servis elemanlarını yönlendirerek evimize geldiler.


Televizyonun problemi sadece görüntü kaybı oluştuğunu ses mevcut iken tamir edilmesi için servise götürülmesi gerektiği söylendi, bedeli ise 400 TL olarak açıklandı. 09.01.2016 (hafta içi çalıştığımız için) tarihinde eve teslim edileceği söylendi. Belirtilen tarihte geç saatte 20.00 gibi televizyonu eve getirdiler. Televizyon kurulumu gerçekleşirken sol ön camda 10 cm çatlak ve sol köşede ezik olduğunu 2 cm kadar fark ettik ve ürünü kabul etmediğimizi söyledik.

Nalan 392 Okunma

Cevaplar

  • Nalan01 Şubat 2016

    Zamanı iyi niyetimden dolayı tanıdım fakat hata ettim. Firmanın kendi yapmış olduğu hasarı kabul ettikleri halde çözüm bulamıyolar bana konsinyo TV verebileceklerini söylediler onarıldığındada kendi TV teslim edebileceğini söylediler. ben bu öneriyi kabul etmiyorum ve kendilerinden sıfır TV bekliyorum. Onların oluşturdukları hasardan dolayı hem maddi hem de manavi olarak zarardayım.

  • Nalan01 Şubat 2016

    cihazı tekrar servise götürdüler yaklaşık bir hafta sonra aradığımızda ön cam onarımı için sipariş verdiklerini ve beklememizi söylediler bu zaman zarfında bize herhangi bi bilgi verilmedi bizimle iletişime geçilmedi tekrar biz onlara yaklaşık 10 gün sonra döndüğümüzde camın kargoda olduğunu biraz daha beklememiz gerektiği söylendi. 2 gün sonra tekrar biz aradık ve oyaldıklarını düşündüğümüzü söylediğimizde camın kargoda olmadığını ve ellerine temiz bi cihaz geldiğinde onun camı ile değiştirileciğini söylediler bunun üzerine firma sahibi ileiletişime geçtik 2 gün zaman istediler 2 gün sonra tekrar aramadılar ve biz bugün tekrar aradığımızda yarım saat zaman tekrar istediler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön