06 Eylül 2013 #1996803

Airties'den Satış Sonrası Hizmet Alamıyorum!

Garanti kapsamındaki modemim çalışmadığı için Airties'i aradım. Önce konuştuğum kişi benim ısrarım üzerine modemimim üzerine arıza kayıt numaramı yazmamı, kargoyla modemi aldıracaklarını ve bir hafta içinde geri gönderebileceklerini söyledi. Bütün gün evde bekledim. Gelen giden olamayınca yeniden aradım Airties'i. Bu sefer bana arkadaşlarının yanlış bilgi verdiği, modemi kendimin kargoya vermem gerektiği söylendi.


Ürün satarken cevval ve hatta saldırgan olan bu firmayı, satış sonrası servisindeki ilgisizlik ve bütün angaryayı müşteriye yükleyen, müşterisini bir hafta internetsiz bırakmakta hiçbir beis görmeyen tavrından dolayı kınıyorum.

Dilman 118 Okunma

Cevaplar

  • Dilman'ın Teşekkür Mesajı10 Eylül 2013

    Ürünüm evimden alındı tamir edilip geri getirildi. Normal olan da buydu, ama ben bu hizmeti almak için günlerce uğraştım. Yine de çok teşekkür ederim.

  • Airties Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşanılan aksaklıktan dolayı özür dileriz.İrtibat numaralarınızdan tarafınıza ulaşamadık. Yapılan görüşme kaydınız incelenmiş olup görüşme gerçekleştirdiğiniz uzmanımıza gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Anlaşmalı kargomuz paketinizin alınması için adresinize yönlendirilmiştir. En kısa sürede alım gerçekleşecek ve ürününüz tarafımıza ulaşacaktır. Bilginize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön