30 Ağustos 2013 #1985001

Airties Yeni Modem Satmaya Çalışıyorlar!

29.08.2013 tarihinde senelerdir kullandığım Airties RT 205 modemimde son dönemde sıkça kopmalar yaşamaya başladım ve bu artık tahammül sınırlarını aşınca Telekom ile görüştüm. Gerekli kontrolleri yaptılar ve sorunun modemden kaynaklanabileceğini ifade etmeleri üzerine Airties ile görüştüm ve aldığım yanıt sizin garantiniz bitmiş, ya yeni modem alın ya da 1 yıllık garanti süresini uzatalım ancak ondan sonra destek veririz gibi saçma bir yanıt aldım.


Benim istediğim sorunun ne olduğunu tespit etmek ama düne kadar müşterilerini arayıp memnun musunuz diye telefonlar açan Airties parayı bulunca ister al ister alma moduna geçmiş.

Sabit 161 Okunma

Cevaplar

  • Airties Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Facebook sayfamızdan faydalanabilir; https://www.facebook.com/airties ya da aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşmaya devam edebilirsiniz. www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenlemeyi hemen yaparız. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön