25 Mart 2013 #1702915

Airties Servis Sorunu Gidermek İçin Ücret Talep Ediyor!

İnternet hizmetimizde sürekli kopmalar yaşadığımız için önce Ttnet'i aradık. Yapılan değerlendirmede internet bağlantısından değil modem kaynaklı olduğunu öğrendik. Airties ı aradığımızda garantimizin bittiği, önce garantiyi uzatıp sonra yardımcı olacaklarını söylediler. Biz garantiyi uzatmak istemiyoruz, parası karşılığında tamirat istiyoruz.

Özel 198 Okunma

Cevaplar

  • Özel27 Mart 2013

    Müşteri hizmetleri ile görüşmemde garantiyi uzatmadan bakmıyoruz denildi. Dilerseniz ses kayıtlarını inceleyebilirsiniz. Bir daha asla bu markayı tercih etmeyeceğim. Yeni bir modem çoktan temin ettik..

  • Airties Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 10 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada 31 TL karşılığında 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Facebook sayfamızdan faydalanabilir ; https://www.facebook.com/airties ya da aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşmaya devam edebilirsiniz. www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenlemeyi hemen yaparız. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön