12 Haziran 2017 #8574600

Airties Rt-206 ve Sitesindeki Yazılım!

Airties cihazı daha önce TTNET'ten almıştım. Ürün kablosuz verim vermediği için cihazın yazılımının güncellenmesi gerektiğini düşündüm. Modemin altında yazan özelliklerden ve kutusundan da baktığım özelliklerden yola çıkarak sitenizden rt-206 v4 TTNET yazılımını indirdim.


Cihazın özellikleri ile uyumlu yazılımı sitenizden indirdim. Modem arayüzünden indirdiğim yazılımı güncelle dedim. Daha sonra cihaz yeniden başlayacak diye uyarı aldım ama cihaz bir daha kullanıma açılmadı. Sadece power ışığı yanıyor. Modem arayüzüne ulaşamıyorum. İnternet zaten yok. Yanlış sitelerden indirmiş olsam veya hatalı güncelleme indirmiş olsam hatamı kabul edebilirim fakat indirdiğim yazılım doğru bir yazılım ve kendi sitenizin destek bölümünden indirildi. Müşteri hizmetleri garanti bittiğini para ile yapılacağını bildiriyorlar. Sitenizin destek bölümündeki kendi yazılımı cihazı bozuyor, ben mağdur oluyorum.

Hüseyin 852 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin12 Haziran 2017

  Tercih etmeyeceğimi yazmama rağmen okumadan cevap atıyorsunuz.

 • Hüseyin12 Haziran 2017

  Tercih etmeyeceğimi yazmama rağmen okumadan cevap atıyorsunuz.

 • Hüseyin12 Haziran 2017

  Ürün garanti süresi geçtiği için yardımcı olamadınız. Sizin sitenizden inen yazılım cihazı bozdu ve siz hala garanti derdindesiniz. Bence garanti kapsamında olsaydi da yardim etmeyecektiniz Ücret almak için bu yollara başvurmak müşteri potansiyeli kaybettirir ve de insanları kırar. Yardımcı olmadığınız için hiç teşekkür etmiyorum. Bir dahaki alışverişlerde bu konuyu gözönunde tutup arkadaslarima da tavsiye etmeyeceğim. Belki sizin için çok küçük bir konu ama haklı olduğum için mağdurum. Bize satacaginiz modemler sizin için küçük rakamlar ama bir şirket kalite prensibi düşünüldügünde gayet ciddi konular. Tekrar ediyorum ücret almak için bu yollara başvurmak size kalite kaybettirir. Yardımcı olmadığınız için hiç ama hiç teşekkür etmiyorum.

 • Airties Temsilcisi12 Haziran 2017

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürününüzün garanti süresi sona erdiğinden yazılımsal ve donanımsal arızalarda onarım işlemi ücrete tabiidir. İnternet sitemizdeki yazılımlarda da herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Yazılımı ürüne yüklemeniz esnasında güncellemeyi kesintiye uğratacak bir durum meydana gelmiş olmasından dolayı bu sorunu yaşamış olabilirsiniz. Bilginize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön