17 Ekim 2016 #6699544

Airties Ne Garanti Ama

İnternet kopma bağlantıları nedeniyle TTNET tarafından bu şirkete yönlendirildim. Teknik destek sunan şirket isminin karşılığını verdi ve ya modeminizin garantisini para vererek uzatın ya da yeni modem alın diye bir teklifte bulundu. Sizden bundan sonra ne bir modem alırım ne bir daha ararım.


Garanti süresi bitti diye çağrı merkezinden yardımcı olamıyorlarmış. Vizyonları sanırım bu kadar düşük zaten Türkiye pazarından başka bir yerde barınamazsınız. Sitelerindeki vizyon tanımlarını değiştirmeleri gerekiyor. Çin'den getirip 3-4 katı fiyata sattığınız modemler sizde kalsın.

İlker 757 Okunma

Cevaplar

  • Airties Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar; www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön