25 Nisan 2013 #1762029

Airties Müşteri Hizmetleri Destek Vermek İçin Ücret İstiyor!

Modem arayüze 1 dk sürmeyecek bilgi girişi için Airties destek hattını aradım. Arıza olmadığı ve onarım gerekmediği halde telefonda bilgi vermeye dahi 31 TL ücret istediler. Ttnet tarafından modeme reset atıldığı bu nedenle işlem yaptırdığımı ve zor durumda olduğumu belirttim. Karşımdaki destek görevlisi sürekli yeni cihaz satma derdindeydi. Bunu başaramayınca da 31 TL verilirse telefonda soruma cevap verileceği söylendi. Telefonda henüz sorunu anlatmamışken bunu duymak oldukça incitici. Kaldı ki şu an kablosuz ev tipi kullanıma uygun modem 39 tl den satılmakta.

Vejdi 108 Okunma

Cevaplar

  • Vejdi25 Nisan 2013

    Piyasaya hakım olmak büyük firma olmak değildir,Müşterisi ile dalga geçer gibi otomatik mesaj atarak tatmin sağlayan Airties firması sorun çözme odaklı değil,müşterisini yolunacak kaz görme huyundan vazgeçmeli;ilettiğimle verilen cevap arasında bağlantı yok.Airtiesi ilgisizliği için kınıyorum.Modemi de adres verirlerse ücretsiz olarak onlara hediye yollamak istiyorum.

  • Airties Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 10 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada 31 TL karşılığında 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Facebook sayfamızdan faydalanabilir ; https://www.facebook.com/airties ya da aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşmaya devam edebilirsiniz. www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenlemeyi hemen yaparız. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön