08 Şubat 2014 #2283306

Airties Modemimin Garantisi Dolduğundan Hizmet Alamadım

Garanti kapsamındaki modemim arızalandı yedek olarak sakladığım diğer modemimi aldım sorun çıkarsa Airtires ciddiyetine güvenerek müşteri hizmetleri yardım eder diye düşündüm. Ertesi güne yetiştirmem gereken bir proje olduğundan da çok önemliydi o gece internet. Gece 1 gibi her şey tamamdı bir sayfada ısrarla şifre isteniyor ne girersem gireyim başa atıyor vs.


Aradım müşteri hizmetlerini hiç kuşkum yok alacağım yardımdan o derece güveniyorum yani. Epey bekledikten sonra modemin garanti süresi dolduğu için ancak parayla yardımcı olabileceğini söyleyen bir ses çıktı karşıma. 7 TL birşey değil ama kredi kartım yokki. Gece 4'de yine aradım yine aynı yanıt.

Kerem 223 Okunma

Cevaplar

  • Airties Temsilcisi08 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Facebook sayfamızdan faydalanabilir; https://www.facebook.com/airties ya da aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşmaya devam edebilirsiniz. www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenlemeyi hemen yaparız. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön