19 Nisan 2013 #1751942

Airties Garantisi Bitmiş Modeme İşlem Yapmıyorlar!

Bugün sabah Airties Müşteri Hizmetlerini aradım ve modem kurulumum konusunda yardım almak istedim ve Airties-Rt-211 Model modemimin aralık ayı 2011'de bittiğini öğrendim. Almak istediğim hizmet sadece modem kurulumuma yardımcı olunmasıydı, fakat bana söylenen Modeminizin garantisi bitmiştir, garantisini uzatabilirsiniz böylelikle size yardımcı olabiliriz. Arızalı bir modeme sahip değilim sadece internet üzerinden sizin ürettiğin Airties modem kurulumu hakkında yardım almak istiyorum. Aldığım yanıt aynıydı yani para istiyorlardı. Arızalı bir ürünü tamir edersiniz. bunun karşılığını alırsınız. fakat arıza değil ise sorun müşterinize yardımcı olmalısınız.

Murat 169 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Nisan 2013

    zaten bende bunu söylüyorum ayrıca bu tür şikayetler ile alakalı olan tüm yazılar'a copy paste mantığı ile aynı cevapları vermişsiniz bu bir çözüm değildir.

  • Airties Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 10 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada 31 TL karşılığında 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Facebook sayfamızdan faydalanabilir ; https://www.facebook.com/airties ya da aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşmaya devam edebilirsiniz. www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenlemeyi hemen yaparız. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön