24 Aralık 2016

Airties Garanti Sorunu!

Airties firmasından başta modem olmak üzere çeşitli araç gereçler satın alma gafletinde bulundum. Teknik destek almak gerektiğinde ürünün garanti süresi dolduğu için uzaktan erişim hizmetinin paralı olduğu bildirildi. Parasını ödedik hizmet sağlanamayınca genel merkezlerine gittim. Orada yeni bir cihaz aldıktan sonra ürünlerin garanti süresini de ücret mukabili uzattık. Aradan geçen sürede internet servis sağlayıcısını değiştirip yeniden ayar yapmak gerektiği için aradığımda kullanılan cihazların garantileri devam etmesine rağmen bir tanesinin garanti süresi dolduğu gerekçesiyle 7 TL ücret mukabili 24 saatliğine destek sağlayabileceklerini belirttiler.


Müşteri ilişkilerine oturttukları elemanlar 'anlıyorum' dışında başka bir kelime bilmemektedir. Yetkili birine ulaşmakta mümkün değildir müşteriyi saf gören sistem.

Nurullah 649 Okunma

Cevaplar

  • Airties Temsilcisi26 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz içinse çağrı merkezimizi arayarak 7 TL'lik çağrı hizmeti satın alabilir ve bu şekilde destek alabilir ya da ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz aşağıdaki linkte bulunan iletişim kanalımızı kullanabilirsiniz. www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Ayrıca yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön