26 Nisan 2016

Airties Garanti Satma Çabası!

7/24 teknik destek diyorlar. Aradığında seri numara soruyorlar, eğer garanti bitmiş ise zorunlu garanti almak zorundasın basit bir soruya cevap vermeleri için. Ürün satılıyor ama 2 yıl sonra destek yok ama garanti satın alırsan var.Çok saçma bir şey!

Samet 187 Okunma

Cevaplar

  • Samet26 Nisan 2016

    Garantisi daha devam eden ve aynı model olan cihaz seri numarası bulup sizi arasam hizmet vereceksiniz. Peki bu zor mu? Değil! Çok saçma. Sattığınız ürün için ya destek verin, ya da hiç vermeyin. Yok öyle "uygun bir fiyata" garanti uzatma... Kalsın!

  • Airties Temsilcisi26 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, AirTies Teknik Destek Merkezimiz ürünlerimize üç senelik garanti süresi boyunca, karşılaştığınız sorunlar için 7/24 sesli yanıt vermeye devam ediyor. Garanti süresi dolan ürünlerimiz için ise o anda 7 TL karşılığında çağrı hizmetini satın alabilir yada uygun bir fiyata 1 yıllık hizmet paketi satın alarak garanti süresini uzatabileceğiniz imkanlar sunduğumuz gibi, ücret mukabilinde olmayan ve yine bize hızla ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Bunlar; www.airties.com/call-center.asp?dil=tr Yine ürünle ilgili her türlü sorunuza teknik olarak cevap bulabileceğiniz görseller ile desteklenmiş dokümanlarımız aşağıdaki bağlantıda kullanımınıza sunulmuştur. http://www.airties.com/support-documents.asp?dil=tr Gönderdiğimiz dokümanlar ile ilgili eksik gördüğünüz noktaları paylaşırsanız, gereken düzenleme tarafımızca en kısa sürede yapılacaktır. Değerli vaktinizi ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederken, ufkumuzu genişleten kullanıcı taleplerinin ilgili birimlerce değerlendirildiğinden emin olmanızı isteriz. Bir kere daha AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön